Movies
Ratings
40
ShooterRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 4.5
AliensRated ★ 4.5
RoboCopRated ★ 4.5
Blade RunnerRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 5.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 5.0