Movies
Ratings
622
I Love You Phillip MorrisRated ★ 3.5
Mr. HongRated ★ 3.5
Man of VendettaRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.5
TroyRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 3.5
You Are My SunshineRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.0