Titles you rated
The Social NetworkRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 4.5
Letters to JulietRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
ObsessedRated ★ 1.5
The CounselorRated ★ 4.0
Coffee and CigarettesRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 2.5