Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Ozark Season 4 Part 2Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5- Eun ShilRated ★ 4.0
- Mr. QRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
Honest LivingRated ★ 4.0
HotelierRated ★ 4.0
KAIST Season 1Rated ★ 3.5
Ugly AlertRated ★ 5.0
TomatoRated ★ 4.0
My Sweet CityRated ★ 4.5- Kuk HeeRated ★ 5.0
All About EveRated ★ 3.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 5.0
- Three FriendsRated ★ 3.5
PianoRated ★ 5.0