Titles you rated
White NightRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 3.5
The Truth BeneathRated ★ 4.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
RoomRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
FrankRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0