Movies
Ratings
828
RevelationRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 4.0
Love My ScentRated ★ 1.0
Paper TownsRated ★ 2.5
Fabricated CityRated ★ 2.5
The WalkRated ★ 3.5
Roman HolidayRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
BlendedRated ★ 2.5
MayhemRated ★ 3.5
SoulmateRated ★ 3.5- UmbrellaRated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0
Sweet & SourRated ★ 3.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 2.5
If the Sun Rises in the WestRated ★ 2.5- The Birth of KoreaRated ★ 3.5