Series
Ratings
88
Berserk of GluttonyRated ★ 2.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
LTNSRated ★ 5.0
A Couple of CuckoosRated ★ 2.0
Black SummonerRated ★ 2.5
Shangri-La FrontierRated ★ 3.5
To Your EternityRated ★ 4.0
To Your Eternity Season 2Rated ★ 4.0
The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in a Different World as an AristocratRated ★ 3.5
Wistoria: Wand and SwordRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Chillin' in Another World with Level 2 Super Cheat PowersRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.0
The Eminence in ShadowRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 3.5
Konosuba: An Explosion on This Wonderful World!Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.5