Series
Ratings
23
IljimaeRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5
The RebelRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5