Titles you rated
Big MatchRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 2.5
National SecurityRated ★ 3.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 2.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 2.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Jurassic Park IIIRated ★ 2.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.5
Spider-ManRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 2.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.0