Movies
Ratings
191
The HandmaidenRated ★ 4.5
MulanRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.5
SoulRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Singin' in the RainRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
CatsRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 4.0
A Single ManRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0