Titles you rated
American PsychoRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Salò, or the 120 Days of SodomRated ★ 1.0
Uncut GemsRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
The Suicide SquadRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
Speak No EvilRated ★ 3.0
Ride AlongRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0