Titles you rated
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 4.5
Producing NobutaRated ★ 4.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 4.0- GokusenRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Hana KimiRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5