Titles you rated
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.5
Good Day for Gag MangaRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0
Gintama°Rated ★ 3.5
Gintama'Rated ★ 3.5- GintamaRated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 3.5
HyoukaRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 4.5