Series
Ratings
123
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
You Season 5Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Bandidos Season 1Rated ★ 2.0
The WhirlwindRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
BerlinRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.5
Something in the RainRated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 4.0