Movies
Ratings
705
Officer Black BeltRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
ReboundRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 1.5
ElementalRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
CodaRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 4.0