Movies
Ratings
274
MasterRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.5
EnchantedRated ★ 3.5
Vampires SuckRated ★ 3.0
Interview with the VampireRated ★ 3.5
WindstruckRated ★ 3.0
CatwomanRated ★ 2.5
The QueenRated ★ 2.0
Wishing StairsRated ★ 2.0
HeroRated ★ 3.0
Modern BoyRated ★ 3.0
The Wind RisesRated ★ 1.0
Love So DivineRated ★ 2.5
The Prince & MeRated ★ 2.0
A Chinese Ghost Story: The Tsui Hark AnimationRated ★ 3.0