Movies
Ratings
24
Hotel TransylvaniaRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
The Double Life of VeroniqueRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 0.5
The PriestsRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 5.0
A Lot Like LoveRated ★ 4.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 2.5