Titles you rated
American History XRated ★ 2.5
22 BulletsRated ★ 3.5
HeistRated ★ 3.5
The OutpostRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
The Place Beyond the PinesRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 3.5
PandorumRated ★ 2.5
The November ManRated ★ 2.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 2.5
BuriedRated ★ 2.0
Knight and DayRated ★ 4.0
FelonRated ★ 2.5
InfernoRated ★ 3.5
AlliedRated ★ 4.5
End of WatchRated ★ 2.5
Donnie BrascoRated ★ 5.0
Margin CallRated ★ 2.5
Wind RiverRated ★ 3.0
RoundersRated ★ 4.0