Series
Ratings
41
Normal PeopleRated ★ 5.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Dancing the Waltz AloneRated ★ 4.0- The Expiration Date of You and MeRated ★ 3.5
Too Bright For RomanceRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
VikingsRated ★ 4.0- VikingsRated ★ 3.5
VikingsRated ★ 3.5
HomelandRated ★ 5.0