Movies
Ratings
230
Top GunRated ★ 5.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.5
The Name of the RoseRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
ScarfaceRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
HeatRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0