Movies
Ratings
88
The Hot ChickRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 2.5
Our TimesRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
The Life of David GaleRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 2.0
PonyoRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 1.5
Baby and MeRated ★ 3.0
Princes and PrincessesRated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 4.0
The ServantRated ★ 2.0
The HousemaidRated ★ 2.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
ShameRated ★ 2.0