Movies
Ratings
291
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 2.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
Before SunsetRated ★ 4.5
More Than BlueRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 2.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0