Movies
Ratings
92
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5