Titles you rated
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.5
May QueenRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 2.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Jeon Woo ChiRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 0.5