Titles you rated
- 신인감독 김연경Rated ★ 5.0
- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Queen MantisRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.5- 하트페어링Rated ★ 4.0
- Good BoyRated ★ 2.0
All the Light We Cannot SeeRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 1.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 1.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
대학전쟁Rated ★ 3.0