Movies
Ratings
178- The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
- Green BookRated ★ 5.0
- A Barefoot DreamRated ★ 5.0
- Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.0
- The UnforgivenRated ★ 4.0
- The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
- WALL-ERated ★ 4.5
- Deja VuRated ★ 3.0
- The IncrediblesRated ★ 4.0
- Don JonRated ★ 2.5
- Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
- Source CodeRated ★ 3.5
- Farewell My ConcubineRated ★ 3.5
- Chungking ExpressRated ★ 3.5
- Friends with BenefitsRated ★ 4.0
- GattacaRated ★ 4.0
- FoxcatcherRated ★ 4.5
- FuryRated ★ 3.5
- The ClassicRated ★ 3.5
- SpellboundRated ★ 3.0