Series
Ratings
28
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 5.0
One Spring NightRated ★ 2.5
Village Survival, the EightRated ★ 4.0
Graceful FamilyRated ★ 3.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 5.0
2 Days and 1 Night Season 4Rated ★ 3.0
2 Days and 1 NightRated ★ 3.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 5.0
HealerRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0