Titles you rated
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 0.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
IdentityRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.5
MoonRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0