Series
Ratings
21
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0- おっさんずラブ SPRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Mr. OsomatsuRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 2.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.0