Series
Ratings
82- You Are My DestinyRated ★ 2.5
Jang Yeong SilRated ★ 2.5
Five FingersRated ★ 1.0
Yeon GaesomunRated ★ 1.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 0.5
Queen of ReversalsRated ★ 2.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 2.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5
Ruby RingRated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
GiantRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
Dong YiRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 1.5
All About My MomRated ★ 2.5