Movies
Ratings
14
The Truman ShowRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 1.5