Series
Ratings
13
Secret GardenRated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 3.5- GokusenRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 1.5