Series
Ratings
53
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
BigRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
The Thousandth ManRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 3.0