Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
AuditionRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Trivial MattersRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0