Titles you rated
Real SteelRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 2.5
Pitch PerfectRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.5