Titles you rated
- InuYashaRated ★ 4.0
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 1.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 2.0
Haikyuu!!Rated ★ 1.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.0
Woman of DignityRated ★ 3.5