Movies
Ratings
334
District 9Rated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5- SpliceRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
BargainRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 2.5
The MistRated ★ 1.0
JulietaRated ★ 4.0
ScarfaceRated ★ 5.0
HandphoneRated ★ 2.5
WindstruckRated ★ 2.5
Break OutRated ★ 1.5
Another EarthRated ★ 4.0
Lost In LoveRated ★ 3.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 2.0
Die BadRated ★ 2.5
Romantic DebtorsRated ★ 3.0
Deep Blue SeaRated ★ 2.5
A LoveRated ★ 3.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 1.5