Titles you rated
- Eyes of DawnRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 4.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
The K2Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0