Titles you rated
Rear WindowRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
He's All ThatRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 2.5
BAEKHYUN: Lonsdaleite [dot] IN CINEMASRated ★ 3.5
Red Velvet Happiness Diary : My Dear, ReVe1uv in CinemasRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
Black MoneyRated ★ 2.5- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 2.5
Beauty WaterRated ★ 2.5
The UnderdogRated ★ 1.5
One Million Yen GirlRated ★ 2.5
Death on the NileRated ★ 2.5
Taylor Swift: The Eras TourRated ★ 4.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 2.5
Mean Girls 2Rated ★ 3.0