Movies
Ratings
501
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 3.0
GantzRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 3.0
Julia's EyesRated ★ 2.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.0
The BoyRated ★ 2.5
The Hurricane HeistRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
True FictionRated ★ 4.0
Door LockRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 2.5
The Guard PostRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Battle RoyaleRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 1.5