Titles you rated
Doraemon: Nobita and the Green Giant LegendRated ★ 2.0
Digimon Adventure 02 - Hurricane Touchdown! The Golden DigimentalsRated ★ 1.0
Dragon Ball Z: Bio-BrolyRated ★ 2.0
Pokémon: Jirachi Wish MakerRated ★ 2.0
Pokémon the Movie: Hoopa and the Clash of AgesRated ★ 2.5
Dragon Ball Z: Wrath of the DragonRated ★ 2.5
Dragon Ball Z: Broly - Second ComingRated ★ 2.0
Yu-Gi-Oh! The Movie: Pyramid of LightRated ★ 1.0
Pokémon: Lucario and the Mystery of MewRated ★ 2.5
Pokémon 3: The Movie - Spell of the UnownRated ★ 2.0
Ice Age: Collision CourseRated ★ 2.0
Doraemon: Nobita and the Island of Miracles ~Animal Adventure~Rated ★ 2.0- Doraemon: Nobita and the Winged BravesRated ★ 2.0
Pokémon Ranger and the Temple of the SeaRated ★ 3.0
Tinker Bell and the Great Fairy RescueRated ★ 1.0
Pokémon the Movie White: Victini and ZekromRated ★ 2.5
Pokémon: Giratina and the Sky WarriorRated ★ 2.0
Tinker Bell and the Lost TreasureRated ★ 1.0
Pokémon 4Ever: Celebi - Voice of the ForestRated ★ 2.0
Pokémon: Arceus and the Jewel of LifeRated ★ 2.5