Titles you rated
The ChaserRated ★ 3.0
Pots of GoldRated ★ 3.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 3.5
Miss KoreaRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 3.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
Tale of ArangRated ★ 3.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 3.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 3.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5