Movies
Ratings
167
The Man from EarthRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Honey and CloverRated ★ 1.0
Killing RomanceRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 2.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 4.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.0