Titles you rated
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Unsung CinderellaRated ★ 4.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
ElementaryRated ★ 5.0
Bloom Into YouRated ★ 5.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 5.0- Black Butler: Book of CircusRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 1.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5