Movies
Ratings
271
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.5
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.5
DrumlineRated ★ 4.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 4.0
EpicRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
StorksRated ★ 3.5
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Clash of the TitansRated ★ 3.5
Mr. GoRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
American MadeRated ★ 3.0
The SignalRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
CasperRated ★ 4.0
Tears in the AmazonRated ★ 4.5