Series
Ratings
20- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5