Titles you rated
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
CarsRated ★ 2.5
Shrek Forever AfterRated ★ 4.5
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.0
ManholeRated ★ 1.5
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 4.0- As the Gods WillRated ★ 4.0
Ju-on: The CurseRated ★ 3.0
Dead SilenceRated ★ 5.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 4.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 4.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 4.0
Horror Stories 2Rated ★ 1.5
Final Destination 5Rated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 2.5
The Final DestinationRated ★ 3.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.0