Titles you rated
Emily in ParisRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 5.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Work Later, Drink NowRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0