Series
Ratings
18
Gossip GirlRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
All InRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
Scarlet HeartRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0