Titles you rated
TitaneRated ★ 4.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Millennium ActressRated ★ 5.0
PaycheckRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 0.5
The OutlawsRated ★ 1.5
The LoverRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 2.0
The Devil All the TimeRated ★ 3.5
Tulip FeverRated ★ 0.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 0.5
MotherRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.0